Samorząd gminy oczami Wójta Gminy Pysznica, Pana Łukasza Bajgierowicza
W ubiegłym tygodniu gościliśmy w naszej szkole Wójta Gminy Pysznica, Pana Łukasza Bajgierowicza. Wójt został zaproszony do szkoły by opowiedzieć uczniom o pracy urzędu gminy i obowiązkach pełnionych na stanowisku wójta. W trakcie spotkania opowiadał m.in. o tym, co można załatwić w urzędzie, czym zajmują się radni gminy oraz jakie jest wynagrodzenie wójta. Pan Wójt bardzo chętnie odpowiadał na pytania uczniów, których było naprawdę bardzo dużo. Na koniec spotkania wykonano pamiątkowe zdjęcie, a później uczniowie mogli zrobić zdjęcie tzw. selfie z Wójtem. Pan Wójt nie zapomniał o zbliżającym się Mikołaju i na koniec wręczył uczniom skromne upominki.
Dzięki takim spotkaniom uczniowie mogą poznać bliżej osoby, które zarządzają naszą gminą; była to pożyteczna lekcja wiedzy o społeczeństwie.
Organizatorem spotkania był nauczyciel historii i wos, Mariusz Szewc.
Panie Wójcie, dziękujemy! Uczniowie PSP im. Armii Krajowej w Jastkowicach

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 5

wczoraj 99

w ciągu tygodnia 223

w ciągu miesiąca 317

w sumie 213831