Gratulacje dla całej drużyny i podziękowania dla organizatorów turnieju.

       Kamil znów wygrywa.

        10 marca w sobotnie przedpołudnie na trasach biegowych wytyczonych na obiektach Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej przeprowadzono Mistrzostwa woj. Podkarpackiego w Biegach Przełajowych.
W pierwszych tej wiosny zawodach przełajowych udział wzięło 150 zawodników, którzy rywalizowali w kategoriach wiekowych od dzieci młodszych (2007 i młodsi) do juniorów (1999-2000). W zawodach uczestniczyli uczniowie naszej szkoły: Kamil Książek, Damian Sowa, Aleksander Chudzik, Domnika Tworek, Damian Tworek, Michał Dyńka i  Dominik Mudy. Swoją dobrą formę potwierdził Kamil Książek, który zwyciężył w kategorii dzieci młodszych na dystansie 500m.

Halowe Zawody w Mielcu w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego!

            4 listopada w mieleckiej hali lekkoatletycznej rozegrano Wojewódzkie Zawody w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego!. W zawodach udział wzięło ponad 250 zawodników trenujących w grupach naborowych OLA Podkarpackie.

            Z naszej szkoły w zawodach udział wzięli:  Walczak Martyna, Tworek Dominika, Maziarz Natalia, Tworek Damian , Kamil Książek, Mudy Dominik, Adrian Rybiński, którzy startowali w konkurencjach biegowych na 60m, 300m, 600m i skoku w dal. Zawody były jednocześnie kwalifikacją do reprezentacji Województwa Podkarpackiego na Ogólnopolskie Halowe Zawody LDK w Toruniu w dniach 18-19 listopada. Kwalifikacje do Torunia uzyskało 2 uczniów: Kamil Książek – Im w biegu na 300m -52,60 ,IIIm - w skoku w dal - 3.81 oraz Damian Tworek - Im w biegu na 600m – 1.54.01.

           24 lutego 2018 r. na hali LA klubu LKS Mielec rozgrywane były Halowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Dzieci Starszych.

           Reprezentant naszej szkoły Kamil Książek z czasem 56,07 sek. zdobył złoty medal w biegu na 300 metrów (rocznik 2007 i młodsi).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

XXV Bieg Niepodległości

                   Tradycyjnie 11 listopada w Stalowej Woli został rozegrany jubileuszowy XXV Ogólnopolski Bieg Niepodległości. Wśród uczestników na dystansach od 250m do 800m na starcie stanęli uczniowie z naszej szkoły, którzy zajmowali czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Miejsca na podium zajęli:

   Martyna Walczak – II m – 400m

   Książek Kamil – I m - 400m

   Tworek Damian – I m – 800m

   Rybiński Adrian – III m – 800m.

            Pozostali uczestnicy zawodów to: Szymańska Łucja, Nowak Zofia, Maziarz Natalia, Skrzypek Amelia, Zamojcin Aleksandra, Kuziora Oliwia, Kuziora Zofia, Tworek Dominika, Wargala Joanna, Bajdas Kamila, Tutka Oliwia, Zamojcin Oliwier, Mudy Gabriel, Chudzik Aleksander,  Sowa Daniel, Mudy Dominik, Skrzypek Jan, Kuziora Bartosz, Dziuba Michał, Książek Mateusz.                        

           Reprezentantom szkoły gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Fotorelacja na stronie KKS Victoria Stalowa Wola.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 0

wczoraj 4

w ciągu tygodnia 4

w ciągu miesiąca 52

w sumie 214196